Kuchyně na míru a truhlářství

Kontaktní osoba:
Tomáš Vejražka, t.vejrazka@mq.cz


Společnost METALL QUATRO spol. s r.o. vyrábí a montuje veškeré truhlářské a ostatní dřevěné prvky vybavení interiérů a exteriérů v rámci své stavební činnosti i individuálně. 

Vyrábíme kuchyňské linky v mnoha barevných provedeních a v široké variabilitě jednotlivých komponentů.

Kuchyň by měla být především plně funkční a poskytovat pohodlí při práci. Naše široká nabídka běžných i atypických skříněk, které vyrábíme, Vám umožní sestavit moderní, estetickou, účelnou a praktickou kuchyň, která bude vyhovovat Vašim představám a nárokům.Vyrábíme kuchyňské linky klasické i moderní z materiálů fólie nebo masiv.

Nabízíme až o 30% nižší ceny než v kuchyňských studiích ve stejné kvalitě provedení i materiálů, podle libovolného grafického návrhu.

Naše služby k Vaší spokojenosti:

  • Osobní přístup k zákazníkovi.
  • Dodávka včetně montáže a dopravy.
  • Dodání a montáž veškerých elektrospotřebičů - méně starostí pro Vás.
  • Bezplatné zaměření a návštěva našeho technika u Vás doma, který provede přeměření rozměrů místnosti (výšky stropu a parapetů, rozmístění dveří a oken) a instalací (rozmístění odpadů a přívodů vody, elektřiny a plynu, topení, otvoru pro odtah digestoře).
  • Zajištění obkladačských, instalatérských a elektrikářských prací
  • Záruční a pozáruční servis.

Jsme tu pro Vás a jsme připraveni poskytnout Vám naše zkušenosti a poradit Vám i s výběrem materiálů a barev, odkladů, podlahy,…


Máte zájem o naše služby?